• Firmamız Ankara İl Sağlık Müdürlüğünden Ruhsatlıdır.
  • Telefon : 0312 336 66 20

HAKKIMIZDA2011 yılından itibaren Ankara ilinde oksijen tüpü satışı, oksijen tüpü dolumu, oksijen tüpü kiralama, oksijen konsantratörü satışı, oksijen konsantratörü tamiri, oksijen konsantratörü teknik servisi, oksijen konsantratörü kiralama ve diğer tüm solunum cihazlarının satışı ve teknik servisi alanında hizmet vermektedir.
Oksijen tüpü satışı ve dolumu hizmetinde Ankara il sağlık müdürlüğünden ruhsatımız mevcuttur Aynı şekilde oksijen konsantratörü tamiri ve teknik servisi, diğer tüm solunum cihazlarının bakınca onarımı işin Tse belgemiz mevcuttur.

 

 

İnsanlık için daha iyi hizmet verebilmek adına firmamız her daim yeniliklere açık bir anlayışa sahiptir. Bu bağlamda bünyesinde çalışmakta olan uzman kadrosunun medikal gazlar alanındaki güncel gelişmelere hakim olmasını bekler ve bu bağlamda özellikle de müşteri destek birimimizin güncel gelişme ve bilgiye tam anlamıyla vakıf bir şekilde son kullanıcı ile iletişim kurmasını ve destek vermesini zorunlu tutar. Bu sayede firmamızdan herhangi bir şekilde hizmet ya da ürün talebini gerçekleştiren bireysel ya da kurumsal müşterilerimiz için haftanın her günü aktif bir şekilde destek hizmeti verebilmekteyiz. Ürünlerimizin hem tedarik sürecinde hem de ulaştırılması sürecinde aksaklığa ve problemlere yer vermiyoruz. Öte yandan bilinçli müşteri profilinin medikal ürünlerin alımında daha da önemli olduğunu belirtiyoruz. Bu bağlamda alıcı profilleri için en iyi desteği her daim sunma gayreti içerisindeyiz. Sağladığımız ürünlerin kullanımına yönelik ayrıntılı bilgiyi hem fiziksel broşür olarak hem de sanal ortamda ve de hizmet telefon numaralarımız üzerinden müşterilerimizin tarafımıza ulaşması takdirde canlı destek olarak da temin ediyoruz.

Üzerinde durduğumuz hizmet kalite kriterlerimiz sayesinde hedef kitlemiz için en iyi hizmeti verebilmek adına sürekli kendimizi geliştiriyoruz.

  • Kalite ve güvenceyi bir arada sunuyoruz. Uzun süreli kullanım için tasarlanmış bu cihazların uzun vadede bakımı, parça değişimi ve de herhangi bir teknik arızası için tam destek vermekteyiz.
  • Cihazlarımız için fiyatlandırma politikamızda pek çok etkeni dikkate alırız. Bu sayede son alıcı için en ideal fiyat belirlemesi yapılırken, fiyat seviyesini en makul seviyede tutmaya gayret ederiz.
  • Hizmet kalite kriterlerimiz arasında belki de en önemlisi müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışıdır. Nitekim müşterilerimiz her aşamada bilgiye ihtiyaç duyabilmekte, bununla birlikte ihtiyaç duyduğunda ya da herhangi bir sorun yaşadığında anında destek alabilmek istemektedirler. Bu bağlamda da firmamız sahip olduğu güçlü müşteri hizmetleri teknik destek altyapısı ile ihtiyaç duyulduğunda anında ulaşılabilir konumdadır.
  • Tüketici ve kullanıcı haklarını önemser ve bilinçli müşteri profili için tüm desteği verir.
  • Uzun vadede memnuniyeti amaçlıyoruz. Bu bağlamda satışa sunduğumuz medikal ürünlerimiz için teknik anlamda tam destek vermekteyiz.

RESMİ EVRAKLARIMIZ