• Firmamız Ankara İl Sağlık Müdürlüğünden Ruhsatlıdır.
  • Telefon : 0312 336 66 20

Oksijen tüpü satışıOksijen tüpü satışıuygun fiyat dahilinde, sorunsuz tüpleri sizlere temin ediyoruz. Set olarak ya da sadece tüp olarak satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Medikal solunabilir oksijen tüpleri farklı litre kapasitesine sahiptir. İhtiyaç doğrultusunda 2 LT, 5 LT ve 10 LT kapasiteye sahip tüp firmamızdan edinebilirsiniz.

Medikal tüplerin ilgili sağlık ve kalite standartlarına uygunluğunu gösteren CE ve TSE belgeleri mevcuttur. Güvenli alım, güçlü müşteri hizmetleri desteği ve zamanında teslimat garantisi ile yıllardır beklentilerinizi karşılıyoruz. Siparişinizi verebilir, daha fazla bilgi edinmek için müşteri hizmetlerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Medikal Oksijen Tüpü Satan Firmalar

Medikal oksijen tüpü satan firmalar arasında firmamız güçlü müşteri hizmetleri desteği altyapısı ve sunduğu özel fiyatlar ile her daim memnuniyet kazanmaktadır. Zamanında teslimata son derece önem veren firmamız ayrıca müşterilerinin talep ettiği ürünleri kusursuz bir şekilde sağlama garantisi vermektedir. Nitekim ürünlerimizin insan sağlığı açısından ne denli önemli bir gereksinime sahip olduğunun farkındayız. Bu bağlamda hem hastane hem de ev ortamında kullanıma uygun nitelikte tüplerimizi ihtiyaç sahiplerine ve ilgili sağlık kuruluşlarına temin ediyoruz.

Hizmet sürecinde üzerinde durduğumuz belli başlı hizmet kalite standartlarımız sayesinde siz değerli müşterilerimiz için daha iyi bir satış hizmeti verebilmekteyiz. En başında sizlerin memnuniyetini kazanabilmemiz açısından değerlendirme, fikir, öneri, istek ve taleplerinizin ne kadar önemli olduğunun farkında olarak müşteri hizmetleri altyapımızı ön planda tutmaktayız. Bu sayede hem satış sürecinde hem de satış sonrasında tam anlamıyla memnun kalmanızı sağlamak için güçlü bir iletişim sağlamaktayız.

Ayrıca satışını gerçekleştirdiğimiz medikal tüplerimiz için belli başlı standartları karşılıyor olduğumuzu da belirtmek isteriz.

Buna göre;

  • ARGE çalışmalarımız ile sizlere her zaman daha kaliteli hizmet ve ürün sunabilme gayesindeyiz.
  • Medikal oksijen tüpleri için fiyat belirlemesi yaparken pek çok kriteri dikkate alıyoruz ve müşterilerimiz için olabilecek en makul birimi belirliyoruz. Bu sayede uzun vadede sizlerin memnuniyetini kazanıyoruz.
  • Satış, destek birimlerimiz başta olmak üzere firmamız bünyesindeki teknik personellerimiz sizlerin memnuniyet ve beklentilerine odaklı bir şekilde çalışmalarını gerçekleştirirler. Bu sayede satın alma sürecinden, ürünün sizlere ulaştırılması ve destek sürecine kadarki tüm süreçte beklentileriniz karşılanır.
  • Sizlere farklı teknik özelliklere sahip oksijen tüpleri satışa sunmaktayız. Bu bağlamda 2 LT, 4 LT, 5 LT ve 10 LT kapasite olarak tercih yapabilirsiniz. Ayrıca çanta, 139-209 bar basınçlı tüpler ve manometre dahil tüpleri set olarak da oldukça avantajlı bir fiyat dahilinde temin edebilirsiniz.

Güvenebileceğiniz firmamız tüm bu kriterler doğrultusunda sizlere kusursuz bir satış hizmeti sunmaktadır. Güçlü müşteri hizmetleri destek alt yapısı ile bizimle iletişime geçerek kolay ve hızlı bir şekilde sipariş verebilir, merak ettiğiniz sorular ile ilgili olarak bilgi alabilirsiniz.

Medikal Oksijen Tüpü Fiyatları

Medikal oksijen tüpü fiyatları piyasada bulabileceğiniz en uygun fiyatlar dahilinde siz değerli müşterilerimize satışa sunulmaktadır. Hem satış aşamasında hem de satış sonrasında tam destek veriyoruz. Sizlere fiyat performans bakımından zirvede tüpleri satışa sunuyoruz. İnsan sağlığını ön planda tutan firmamız, bu bağlamda fiyat bakımından en iyi teklifi sizlere sunmaktadır. Medikal oksijen tüpü fiyatları ne kadar öğrenmek için web sitemizde kategori dahilinde fiyatlarımızı inceleyebilirsiniz. Öte yandan sadece tüp ya da bir set olarak almanız, tüp bar basıncı, litre kapasitesi ve yanında manometreyi de set olarak satın alacak olmanız gibi durumlarda fiyatlar değişkenlik göstermektedir. Tüm fiyat bilgisini web sitemizden ya da bizimle iletişime geçerek kolayca öğrenebilirsiniz.

 

Paylaş