• Firmamız Ankara İl Sağlık Müdürlüğünden Ruhsatlıdır.
  • Telefon : 0312 336 66 20

Oksijen tüpü dolumuOksijen tüpü dolumuilgili standartlara uygun tesislerde yapılmaktadır. İlgili tesisin Sağlık Bakanlığınca belirlenmiş olan standartlara uygun olması gerekmektedir. Gerekli izne sahip ve standartları karşılayan tesislerimizde haftanın her günü ve de günün 24 saati medikal tüp dolum işlemini gerçekleştirmekteyiz.

Tesisimizde uzman kimyager, mühendis ve diğer teknik personellerimiz ile hizmet vermekteyiz. İhtiyaç duyulan niteliklerde tıbbi gaz dolumu, ilgili standartlara uygun bir şekilde gerçekleştirilir.

Dilediğiniz zaman iletişime geçerek, hızlı ve güvenli dolum hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Özel tesislerimizde uzman kadro ile aksaksız medikal tüp dolum işlemini gerçekleştiriyoruz ve sizlere zamanında, sorunsuz bir şekilde teslimat yapıyoruz.

Medikal Oksijen Tüpü Dolumu Yapan Firmalar

Medikal oksijen tüpü dolumu yapan firmalar arasında firmamız; 2 LT, 4 LT ya da 10 LT kapasitede daha önce firmamızdan ya da başka bir firmadan edinmiş olduğunuz medikal tüplerin dolumunu dilediğiniz anda, hızlı, tam güvenli ve oldukça uygun fiyatlı bir şekilde gerçekleştirmektedir. Yaygın servis ağı, günün her saatinde ulaşım sağlayabileceğiniz müşteri hizmetleri destek birimi ve kusursuz dolum hizmeti ile uzun yıllardır bizleri tercih eden müşterilerimizin memnuniyetini kazanmış bulunuyoruz. Bu bağlamda sizler de hemen şimdi bizimle iletişime geçerek, sizlere sunacağımız özel fiyat teklifi ile dolum hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Oksijen tüpü dolumu için firmamızı tercih ederek memnun kalacağınızı söyleyebiliriz. Çünkü en başında sizlerin istek, talep ve beklentilerinize odaklanan bir hizmet anlayışına sahibiz. Hem satış sürecinde hem de satış sonrasında müşteri hizmetleri destek birimimiz ile gün içerisinde iletişime geçebilir; istek, talep, beğeni ve hatta şikayetleriniz varsa da bizlere bildirebilirsiniz.

Öte yandan dolum aşamasında hem yapılan işlemlerde hem de dolum tesislerimizde Sağlık Bakanlığınca belirtilen hususların karşılanıyor olduğuna da dikkat çekmek isteriz.

Bu doğrultuda;

  • Dolum işlemini zamanında yapmak, bizim görevimizi aksaksız bir şekilde tamamlayabilmemiz için önemli olmaktadır. Bu bağlamda bizi tercih eden müşterilerimize aksaksız ve zamanında dolum hizmeti vermekteyiz.
  • Dolum işleminin ilgili yasalara göre standartlar sağlanmış bir ortamda gerçekleştirilmesi önemli olmaktadır. Sektörde yıllardır tesis altyapısını geliştirmiş ve sürekli yenilemekte olan firmamıza tam anlamıyla güvenebilirsiniz. Dolum aşaması ve dolum aşamasına dair her bir işlemi ilgili kurallara uygun bir şekilde gerçekleştirmekteyiz.
  • Medikal oksijen tüpü dolumu işlemini sadece bizlerden edinmiş olduğunuz tüpler için değil, farklı firmalardan edinmiş olduğunuz tüpler için de gerçekleştirmekteyiz. Her daim hizmette sınır tanımıyoruz ve önceliğimiz ise insan sağlığı olmaktadır.
  • Firmamız hızlı, güvenilir ve sorunsuz bir hizmet altyapısına sahip olmakla beraber, sizlere olabilecek en uygun fiyat teklifini sunma gayreti içerisindedir.

Tüm bu kriterler doğrultusunda sizler de firmamızı tercih edebilir ve tam anlamıyla memnun kalacağınız medikal oksijen tüpü dolumu işlemimizden faydalanabilirsiniz.

Medikal Oksijen Tüpü Dolumu Fiyatları

Yazımızda daha önce de belirttiğimiz gibi fiyatlandırma yaparken esasında pek çok kriteri dikkate almaktayız ancak piyasa geneline kıyasla müşterilerimiz için olabilecek en uygun fiyat teklifini sunma gayreti içerisindeyiz. Bu bağlamda sizlere oksijen tüpü dolumu fiyatları hakkında kesin bilgi verebilmemiz için web sitemizden güncel tüp dolum fiyatlarını kontrol edebilir ya da daha net bir bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Sizlere sunduğumuz fiyat teklifini kabul etmeniz durumunda tüp dolum işlemini kısa bir sürede gerçekleştirmekteyiz ve özel teslimat hizmetimiz ile zamanında, sorunsuz bir şekilde medikal oksijen tüpünüzü adresinize kadar teslimat işlemini gerçekleştirmekteyiz. Sürece dair daha fazla bilgi almak, fiyat öğrenmek ve tüp dolum hizmeti talep etmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

 

Paylaş