• Firmamız Ankara İl Sağlık Müdürlüğünden Ruhsatlıdır.
  • Telefon : 0312 336 66 20

Oksijen konsantratörü satışıOksijen konsantratörü satışıfiyatları uygun ve en iyi ayrıştırma işlevselliğine sahip cihazları sizlere sunmaktayız. Doktorunuzun önerdiği ve sizler için gerekli olduğunu belirttiği bu cihazı ev ortamında kullanabileceğiniz gibi taşınabilir (portatif) olan modelini temin ederek, ev dışında farklı alanlarda da kullanabilmeniz mümkündür. Bu aşamada sizlere satışa sunduğumuz farklı oksijen konsantratörü modelleri incelemenizi öneriyoruz.

Kullanım alanınıza, bütçenize göre farklı modeller arasında keşif yaparken; sabit veya taşınabilir modelleri firmamızdan edinebilirsiniz. Klinik ya da ev ortamında sabit kullanılabilir konstantratör veya hareket halinde de taşınabilir konsantratör modeli ideal fiyat dahilinde satın alabilirsiniz.

Sadece konsantratör satın alma işlemini gerçekleştirebileceğiniz gibi, bu cihazı kullanabilmeniz için olan diğer aparatları da; nazal kanüller, filtre ve nemlendirici ünite yedekleri gibi temin edebilirsiniz.

Medikal Oksijen Konsantratörü Satan Firmalar

Medikal oksijen konsantratörü satan firmalar arasında tercih yapma aşamasındaysanız, gelin sizlere bizi tercih etmenizin ne denli avantaj sağlayacağına değinelim.

Buna göre;

  • Firmamız en başında insan sağlığına odaklanır. İşte bu yüzden sizlere satış sürecinde her türlü desteği verdiği gibi sunduğu cihazların da güvenli ve sorunsuz bir şekilde çalışır durumda olduğunu garanti eder.
  • Sizlere herhangi bir mağduriyet yaşatmamak adına güçlü ödeme sistemine sahip ve özel bir teslimat hizmetinden faydalanıyoruz. Bu sayede satın alma işlemini kolay bir şekilde gerçekleştiriyorsunuz ve belirtilen teslimat süresinde cihazınız adresinize sorunsuz bir şekilde ulaştırılmış oluyor.
  • Satın alma sürecinde cihaz ile ilgili her türlü teknik desteği sizlere vermekteyiz. Personellerimiz, soracağınız tüm soruları gün içerisinde herhangi bir saatte yanıtlamaya hazırdır. Güçlü müşteri hizmetleri altyapımız ile her daim bilinçli bir kullanıcı olarak bilgi alabilir, herhangi bir sorun yaşamanız durumunda da hakkınızı arayabilir, kısa sürede çözüm talep edebilirsiniz.
  • Oksijen konsantratör markaları olarak firmada kalite ve güvenini kanıtlamış olan markalar ile çalışmaktayız. Bu bağlamda müşterilerimize en kaliteli ürünlerimizi sunuyoruz.
  • Uzun yıllar boyunca kullanıma uygun kalitede motora sahip, kaliteli malzemesi ile dayanıklı cihazları sizlere satışa sunmaktayız.

Firmamız sizlere güvenilir marka sunar ve yıllar boyunca memnun kalacağınızı garanti eder.

Sizlere pek çok farklı modeli satışa sunuyoruz. Web sitemizi inceleyerek sizlere satışa sunduğumuz konsantratör marka modelleri hakkında daha fazla bilgi alabilir, teknik özelliklerini görebilirsiniz.

Medikal Oksijen Konsantratörü Fiyatları

Konsantratör fiyatlarını belirleme aşamasında pek çok kriteri dikkate almaktayız. Hangi marka, hangi modeli tercih edeceğinize göre fiyatlar önemli ölçüde değişkenlik göstermektedir. Nitekim yazımızın bir bölümünde değindiğimiz gibi medikal oksijen konsantratörleri markaları ve modelleri değişkenlik göstermektedir. Farklı markalar ve aynı zamanda farklı modeller, stabil veya taşınabilir olması gibi durumlar fiyatı yakından etkilemektedir. Bu bağlamda siz değerli müşterilerimiz için hem kaliteli ve güvenilir cihazları satışa sunuyoruz hem de bu cihazları olabilecek en uygun fiyatlar dahilinde satın almanızı amaçlıyoruz. Bu doğrultuda web sitemizde genel bir keşif yaparak sizlere satışa sunduğumuz konsantratör markaları ve modelleri bulabilir aynı zamanda bu cihazlar için belirlemiş olduğumuz fiyatları da görebilirsiniz. Öte yandan daha farklı fiyat teklifleri için firmamız ile iletişime geçmekten de çekinmeyiniz. Nitekim firmamız sizlere hem satın alma sürecinde hem de satın alma işlemi sonrasında da hem teknik hem de genel kullanım desteği vermekte ayrıca müşteri memnuniyetine dair her bir bilgiyi paylaşmaktadır. Firmamızdan satın alacağınız cihaz için her daim firmamızın güncel, aktif müşteri hizmetleri birimi ile iletişime geçebilir ve her daim sorunsuz bir şekilde destek alabilirsiniz.

 

 

Paylaş